VII Torneig Futbol Base

Poster Torneig 2018El Club també organitza el seu propi torneig de futbol-7 i futbol-11, repartint les categories en tres caps de setmana, on altres equips de fora d'Andorra aprofiten per passar un agradable cap de setmana en família al Principat.

El torneig, al ser tot el cap de setmana, fa que totes les delegacions, jugadors, tècnics i familiars, pernoctin als hotels del país, realitzin els seus àpats i comprin a les botigues i magatzems, afavorint d’aquesta forma el comerç de la parròquia principalment.

Hi participen aproximadament uns 70 equips, entre totes les categories, amb la disputa de gairebé 200 partits i l’estimació d’un total de més de 1.000 persones desplaçades al principat per aquest acte.

Aquesta temporada, a més, s'ha celebrat també el I Torneig de Veterans Antoni Arias, en el que han participat 5 equips.

FEMENÍ

Dissabte 26 de maig de 2018 al camp de Prada de Moles d'Encamp

Benjamí / Aleví

  • FC ENCAMP
  • CLUB DEPORTIVO CUARTE
  • SELLIFAF
  • ZARAGOZA CFF

Aleví / Infantil

  • FC ENCAMP
  • WOMEN'S SOCCER SCHOOL BARCELONA
  • CLUB DEPORTIVO CUARTE
  • AE MANLLEU
  • SANT CUGAT FC
  • ZARAGOZA CFF

VETERANS

Dissabte 26 de maig de 2018 al camp de Prada de Moles d'Encamp

  • FC ENCAMP
  • COLL DE NARGÓ
  • CE PUIGCERDÀ
  • GOLMÉS
  • EDFOR

INICIACIÓ

Dissabte 9 de juny de 2018 al camp de futbol 5 del poliesportiu d'Encamp

Iniciació Grup A

  • FC ENCAMP A
  • JOVENTUT BISBALENCA CF
  • UE SANTA COLOMA B
  • SAE SANT JULIÀ

Iniciació Grup B

  • FC ENCAMP B
  • EF CERVERA
  • UE SANTA COLOMA A
  • ATLETIC ESCALDES

PREBENJAMINS

Dissabte 9 i diumenge 10 de juny de 2018 al camp de Prada de Moles d'Encamp

Prebenjamins Grup A

  • FC ENCAMP A
  • CE PUIG-REIG B
  • EF CERVERA A
  • JOVENTUT BISBALENCA CF

Prebenjamins Grup B

  • UE SANTA COLOMA A
  • CEPU A
  • FIF LLEIDA B
  • DIAGONAL CE B

Prebenjamins Grup C

  • FC ENCAMP B
  • EF CERVERA B
  • FIF LLEIDA A
  • CE PUIG-REIG A

Prebenjamins Grup D

  • CCR ALT BERGUEDÀ
  • DIAGONAL CE A
  • UE SANTA COLOMA B
  • EDFOR

BENJAMINS

Dissabte 9 i diumenge 10 de juny de 2018 al camp de Prada de Moles d'Encamp

Benjamins Grup A

  • FC ENCAMP A
  • CE PUIG-REIG B
  • EF CERVERA A
  • JOVENTUT BISBALENCA CF

Benjamins Grup B

  • UE SANTA COLOMA
  • CEPU A
  • CCR ALT BERGUEDÀ
  • EF CERVERA B

Benjamins Grup C

  • FC ENCAMP B
  • CEPU B
  • FIF LLEIDA
  • CE PUIG-REIG A

ALEVINS

Dissabte 9 i diumenge 10 de juny de 2018 al camp de Prada de Moles d'Encamp

Alevins Grup A

  • FC ENCAMP A
  • DIAGONAL CE
  • EF CERVERA A
  • JOVENTUT BISBALENCA CF

Alevins Grup B

  • UE SANTA COLOMA
  • CEPU
  • CCR ALT BERGUEDÀ
  • EF CERVERA B

Alevins Grup C

  • FC ENCAMP B
  • EF CERVERA C
  • FIF LLEIDA
  • CE PUIG-REIG